غرفه هایی که برای برندهای مختلف طراحی  و اجرا کردیم

نمونه طراحی غرفه نمایشگاه توسط ما

غرفه نمایشگاه ریفل تهران

شرکت تهویه ماندگار (ریفل)

نوا واکسن راد

نوا واکسن راد

مجتمع صنعتی بعثت

مجتمع صنعتی بعثت

غرفه رامند

شرکت نرم افزاری کیان فناور رامند

غرفه مبتکران مکاترونیک ارک

مبتکران مکاترونیک ارک

غرفه لوکس پن

لوکس پن

چرا دیدن نمونه کارها مهم است؟

هنگامی که می خواهید تصمیم بگیرید که آیا شرکت غرفه سازی که انتخاب کردید بهترین گزینه برای شما است یا خیر، بهتر است نمونه طراحی غرفه نمایشگاه توسط آنان را مشاهده کنید.

با دیدن عکس غرفه نمایشگاهی، می توانید اطلاعات زیادی کسب کنید؛ مانند شیوه طراحی، چگونه استفاده از رنگ و نورپردازی در طراحی غرفه نمایشگاهی، کیفیت ساخت غرفه، تجهیزات نمایشگاهی مورد استفاده و… . همچنین با استفاده از نمونه طراحی غرفه نمایشگاه، می توانید نزدیک ترین کار را به سلیقه خود پیدا کنید و آن را با شرکت غرفه سازی طرف قرارداد خود در میان بگذارید.

چگونه نمونه طراحی غرفه نمایشگاه مورد نظر خود را پیدا کنم؟

یکی از عواملی که به شما کمک می کند تا راحت تر و دقیق تر نیازها و علاقه مندی های خود را به شرکت غرفه سازی بگویید، عکس از غرفه نمایشگاهی است. هنگام انتخاب طرح مناسب برای خود بهتر است به عواملی توجه کنید که ممکن است در نگاه اول به چشم نیاید:

  • اندازه و موقعیت غرفه نمایشگاهی شما: هنگامی که می خواهید طرح غرفه نمایشگاهی مورد نظر خود را پیدا کنید باید به این موضوع توجه کنید که غرفه ای که شما دارید از نظر متراژ و موقعیت چگونه است و بعد به عکس از غرفه نمایشگاهی نگاه کنید که متراژ و به خصوص موقعیت مشابهی با شما دارند. به عنوان مثال، اگر موقعیت غرفه شما به صورت جزیزه ای است، باید نمونه طراحی غرفه نمایشگاه جزیزه ای را مشاهده کنید، تا بتوانید بهترین ایده ها را بگیرید.
  • هویت برند در طراحی غرفه نمایشگاهی: یکی از عواملی که باید به آن توجه زیادی کنید، استفاده از هویت برند در نمونه طراحی غرفه نمایشگاه است. غرفه شما، نماد شما در نمایشگاه است، پس باید بتواند به بهترین نحو هویت برند و کسب و کار شما را نشان دهد. هنگامی که به نمونه کارهای شرکت های غرفه سازی نگاه می کنید، به این موضوع توجه کنید که آیا آنان توانسته اند به بهترین نحو هویت برند را نشان دهند یا خیر.
  • طراحی سازگار با محصولات و خدمات: طرحی که انتخاب می کنید باید بتواند به بهترین شکل، محصولات یا خدمات شما را به نمایش بگذارد. اگر غرفه نمایشگاهی شما نتواند، محصولات یا خدمات شما را معرفی کند پس هدف آن چیست؟
  • رنگ ها و نورپردازی ها: با استفاده از رنگ های مناسب و نورپردازی اصولی می توان بازدیدکنندگان زیادی را به غرفه خود جذب کرد. استفاده از نورپردازی مناسب و اصولی، به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما کمک زیادی می کند و همچنین بهره گیری از رنگ های متناسب با رنگ های سازمانی خود می تواند به نشان دادن هرچه بهتر شما در نمایشگاه کمک کند.

خدمات پیشروپیشگام

چگونه مشاوره می تواند در طراحی غرفه نمایشگاهی کمک کند؟

هنگامی که شما از مشاوره استفاده می کنید، کارشناسان می توانند به شما کمک کنند تا تمام جوانب و جزئیات طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی را که ممکن است متوجه آنان نشده باشید، را بررسی کنید.

starطراحی تخصصی غرفه: هنگامی که شما از مشاوره استفاده کنید، می توانید بهترین طراحی را متناسب با نیازها، سلیقه و اهداف خود داشته باشید.
starغرفه سازی ارزان: هنگامی که مشاوران باتجربه و مجرب به شما مشاوره دهند، به شما راهکارهایی پیشنهاد می دهند که می تواند هزینه غرفه سازی شما را تا مقدار زیادی کاهش دهد. پیشرو پیشگام در تلاش هست که با ارائه خدماتی با قیمت مقرون به صرفه، شرکت در نمایشگاه ها را برای تمامی کسب و کارها امکان پذیر کند.
starاستفاده از تکنولوژی: در طراحی غرفه نمایشگاهی، استفاده از تکنولوژی‌های نوین کاری ضروری است. مشاوران با آشنایی به روز با تکنولوژی‌های مورد استفاده در نمایشگاه‌ها، می‌توانند ایده‌های نوآورانه‌ای را ارائه دهند.

مشاوره رایگان و حرفه ای پیشرو پیشگام

غرفه سازی پیشروپیشگام

ما در پیشرو پیشگام، تیمی از افراد متخصص با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی هستیم، بنابراین تمامی نگرانی ها و دغدغه های شما را می دانیم، پس با ما تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی رایگان ما استفاده کنید و بتوانید غرفه ای جذاب و ارزان و حضوری موفق در نمایشگاه پیش رویتان داشته باشید.

از مشاوره تا اجرا، ما در کنار شما هستیم.

استفاده از غرفه در نمایشگاه‌ها، فرصتی استراتژیک برای معرفی برند، جلب مشتریان جدید، و برقراری ارتباطات مؤثر با هم‌صنعتی‌ها و مخاطبان است.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شامل چهار مرحله است که عبارتند از: انتخاب طرح، اندازه گیری، سفارش قطعات و مونتاژ

برای تعیین بودجه، ابتدا نیازها و اهداف پروژه را مشخص کنید. سپس با مشاوره از یک شرکت غرفه سازی، تخمین هزینه‌ها و گزینه‌های مختلف را بررسی کنید تا بتوانید برآورد دقیقی داشته باشید. تیم پیشروپیشگام با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می کند تا بهترین بودجه بندی را برای شرکت در نمایشگاه داشته باشید.

مدت زمان متغیر است و به ابعاد و پیچیدگی طرح، مواد استفاده شده، و شرایط فنی بستگی دارد. از شرکت طراحی مطمئن شوید که زمانبندی دقیقی برای پروژه شما ارائه داده شود. شرکت پیشروپیشگام در سریع ترین زمان برای شما غرفه دلخواه اتان را طراحی و اجرا می کند.

شرکت پیشروپیشگام با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و طراحی بیش از 500 غرفه نمایشگاهی با شرکت های مختلفی همکاری داشته است از جمله، شرکت الکترواستیل، ایسوس، ایزی پایپ، هود مس و… . برای مشاهده نمونه طراحی غرفه نمایشگاه می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه فرمایید.