10 ایده برای غرفه آرایی

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه
غرفه آرایی

با غرفه آرایی جذاب در نمایشگاه پیش روی خود بدرخشید

احتمالا به دنبال برنامه ریزی برای غرفه آرایی جذاب در نمایشگاه پیش رویتان هستید و به همین دلیل است که وارد این صفحه شده اید. خب، جست و جوی شما برای ایده های خلاقانه برای غرفه نمایشگاهی در اینجا به پایان می رسد.

ما یک لیست کامل از ایده های خلاقانه برای غرفه نمایشگاهی درست کردیم برای شمایی که قصد دارید بهترین حضور خود را در نمایشگاه پیش رویتان داشته باشید. همچنین، غرفه آرایی هایی که درباره آن ها صحبت خواهیم کرد، در برخی از معتبرین نمایشگاه های بین المللی انجام شده اند، بنابراین نگران عملی بودن ایده هایی که به شما می گوییم، نباشید.

بیشترین استفاده را از فضای غرفه خود بکنید

اگر سالن نمایشگاهی که در آن می خواهید شرکت کنید بلند است و به شما اجازه استفاده از بنرهای آویزان را می دهند، از این فرصت می توانید نهایت استفاده را کنید تا برند خود را در نمایشگاه بولد کنید. بسیاری از کسب و کارها و غرفه داران از بنرهای آویزان از سقف استفاده می کنند تا مطمئن شوند که نام برند آن ها از تمام نقاط سالن و از هر فاصله ای قابل مشاهده است.

ولی حتما حواستان باشد که ارتفاع سقف سالن و قوانین و مقرارت غرفه سازی در آن نمایشگاه را مطالعه کنید. البته اگر کار غرفه آرایی و غرفه سازی خود را به ما بسپارید نیاز نیست که نگران این موضوعات باشید. ما حواسمان به همه چیز است.

از رنگ‌های جسورانه و گرم برای جلب توجه استفاده کنید

در این موضوع شکی نیست که بیشتر مردم از رنگ سفید و مشکی خوششان می آید و به همین دلیل بسیاری از غرفه داران از رنگ های سفید یا مشکی در پس زمینه غرفه خود استفاده می کنند. اما برای ایجاد تعادل و روح بخشیدن به غرفه آرایی خود، بهتر است از رنگ های گرم و جسورانه مانند قرمز، نارنجی و زرد استفاده کنید.

این رنگ ها سرزندگی و نشاط را به غرفه نمایشگاهی شما می آورند و فکر نکنم نیازی باشد راجب تاثیرات روان شناسی رنگ ها برای شما بگویم اگر مقاله “ چگونه رنگ غرفه نمایشگاهی خود را انتخاب کنید؟” را مطالعه کرده باشید و اگر آن را نخواندید بهتر است زودتر آن را مطالعه کنید تا با تاثیر شگفت انگیز رنگ ها و تاثیر روانی آنان آشنا شوید.

بنابراین، همیشه به یاد داشته باشید که می توانید از رنگ های گرم و جسورانه در غرفه خود استفاده کنید اما به شرط اینکه با تم غرفه نمایشگاهی شما مطابقت داشته باشد و همچنین بیش از حد از آن ها استفاده نکنید که تاثیر عکس دارند.

ترکیب بندی رنگ

فضایی راحت برای جلسات و گفتگوها ایجاد کنید

مهم نیست که غرفه شما در چه ابعادی است، همیشه بخشی از آن را برای ایجاد یک فضای دنج و صمیمانه برای ایجاد ارتباطات با مشتریان خود در نظر بگیرید، می توانید در این فضا صندلی و مبلمان راحتی قرار دهید. این موضوع باعث می شود که شما به عنوان یک برند حرفه ای و مشتری مدار نشان داده شوید. اگر طراحی غرفه نمایشگاهی شما توسط یک حرفه ای انجام شود، آنان می توانند به بهترین صورت یک فضا تعاملی برای هر اندازه که غرفه شما است در نظر بگیرند، به همین دلیل می توانید با پیشرو پیشگام تماس بگیرید و از تیم حرفه ای طراحی آنان مشاوره رایگان دریافت کنید.

محصولات خود را خلاقانه و جذاب به نمایش بگذارید

مهم نیست محصول یا خدمات شما در نمایشگاه پیش رویتان چیست، محصول باید همیشه مرکز توجه غرفه نمایشگاهی شما باشند، با این کار به بازدیدکنندگان این حس را می دهید که از آنچه می فروشید مطمئن هستید.

به عنوان مثال در غرفه نمایشگاهی که در زیر می بینید برای شرکت داتیس طراحی و اجرا شده است. هر یک از محصولات بر روی استندهای مجزا قرار گرفته اند و این نه تنها کمک می کند که محصولات در نورپردازی خاص بیشتر دیده شوند، بلکه تاثیر مثبتی بر دید بازدیدکنندگان در مورد برند ایجاد می کند.

استند نمایشگاه

این یکی از راه ها برای بیشتر نشان دادن محصول است؛ شما می توانید از طراح غرفه خود بخواهید که ایده های خلاقانه و جذابی به شما پیشنهاد دهد که محصول خود را بهترین شکل به نمایش بگذارید. ما در اینجا چند نکته به شما می گوییم که می توانید از آن ها استفاده کنید:

  • از نورپردازی مناسب برای برجسته کردن محصولات خود استفاده کنید.
  • از رنگ های مکمل و متضاد برای جلب توجه استفاده کنید.
  • از علائم و نشانه های واضح برای توضیح محصول استفاده کنید.
  • از چیدمان جذاب برای نمایش محصولات استفاده کنید.
  • از ویدیوهای مختلف برای نمایش محصولات خود در حال کار استفاده کنید.

تم رنگی برای غرفه نمایشگاهی داشته باشید

حتما فکر می کنید که چرا داشتن یک تم رنگی مهم است. این موضوع پس از سال ها تجربه غرفه آرایی به ما ثابت شده است که غرفه های نمایشگاهی که یک تم رنگی مشخص دارند، بیشتر بازدیدکنندگان را جذب می کنند.

این یکی از بهترین ایده‌های خلاقانه برای طراحی غرفه‌های نمایشگاه است. با این حال، تم شما کاملاً به محصولات شما و تصویری که می‌خواهید برای برند خود ایجاد کنید، بستگی دارد؛ چه بخواهید رسمی، هنری یا آوانگارد به نظر برسید، تم شما باید نشان دهد که برند شما چیست.

پیام خود را از طریق تصاویر منتقل کنید

“یک تصویر به اندازه هزار کلمه ارزش دارد.” این موضوع در بازاریابی بسیار اهمیت دارد. اگر شما یک فرد حرفه ای باشید از استفاده تصاویر در غرفه خود غافل نمی شوید. تصاویر بسیار تاثیرگذارتر از کلمات هستند و همچنین در ذهن بازدیدکنندگان می مانند. تصاویر را به عنوان یک شی تزیینی برای پر کردن فضای غرفه خود استفاده نکنید، یک تصویر مناسب می تواند به غرفه و خدمات شما قدرت بیشتری بدهد و بالعکس.

غرفه آرایی نمایشگاه

مینیمال کار کنید

بهترین چیزها همیشه با کلمات کمتر گفته می‌شوند. نکته اینجاست که مهم نیست غرفه شما بزرگ است یا کوچک، فراموش نکنید که در نمایشگاه با تعداد زیادی کسب و کار و غرفه دار دیگر رقابت می کنید.

بازدیدکنندگان به طور مداوم در نمایشگاه ها با پیام های برندهای مختلف رو به رو می شوند، در چنین شرایطی، شما باید بتواند پیام خود را کوتاه و مختصر به آنان برسانید. از دیدگاه بازدیدکنندگان، ساده بودن شما جذاب است.

از تکنولوژی های روز بهره ببرید

استفاده از تکنولوژی های روز و سرگرم کننده بهترین گزینه برای جذب بازدیدکنندگان به غرفه شما است، به ویژه اگر فعال در حوزه فناوری، ورزش یا خودروسازی باشید.

می توانید محصولات خود را با استفاده از صفحه های نمایش LED و صفحه های لمسی به نمایش بگذارید و همچنین می توانید اگر بودجه دارید و به نوع فعالیت کسب و کار شما می خورد، از واقعیت مجازی استفاده کنید. استفاده از تکنولوژی توجه بازدیدکنندگان را به سرعت جذب می کند و یک مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبیب هایتان می شود.

غرفه خود را جذاب و خوشایند نشان دهید

اگر تصمیم به غرفه سازی سفارشی گرفتید، به شرکت غرفه ساز خود بگویید که حتما غرفه شما را به گونه ای طراحی کند که مراجعه کننده احساس راحتی داشته باشد. مطمئن شوید که فضای کافی برای نشستن و ایستادن افراد وجود دارد.

غرفه نمایشگاهی زیر برای برند بهفر ساخته شده است. از آنجا که یک غرفه زاویه ای یا نیشی با دو طرف باز بود، به ما این امکان را می داد تا غرفه را از دو جهتی که برای نمایش داشتیم غرفه آرایی کنیم. ما جایگاهی برای تست محصولات و مناطقی برای گفتگو همراه با رنگ ها و تصاویر درست کردیم.

غرفه نمایشگاهی بهفر

هر طرحی را که می خواهید داشته باشید، مطمئن شوید که باعث نشود غرفه شما شلوغ به نظر برسد. ما در اینجا یک تم را دنبال کردیم و مطمئناً باعث شد غرفه در سالن نمایشگاه بسیار جلب توجه کند.

از گیاهان و رنگ سبز استفاده کنید

چه کسی از یک محیط طبیعی خوشش نمی آید؟ تجربیات ما نشان می دهد که گلدان های گل، چوب یا سطح چوبی توجه بیشتری را به خود جلب می کند. این یک ایده خلاقانه است که به شما کمک می کند با هزینه کم، غرفه نمایشگاهی خود را زیبا کنید.

همچنین می توانید از رنگ سبز در غرفه آرایی خود استفاده کنید، رنگ سبز نماد تجدید حیات، طبیعت، تازگی و انرژی است. وجود گیاهان به همراه رنگ سبز به جذب افراد بیشتری به غرفه شما کمک می کند.

امیدواریم این ایده های خلاقانه برای غرفه، شما را برای ایجاد یک غرفه آرایی خاص و خلاقانه در نمایشگاه آینده کمک کرده باشد. شرکت غرفه سازی پیشرو پیشگام به شما کمک خواهد کرد تا یک داستان برند ایجاد کنید که در ذهن مشتریان شما ماندگار شوید.

برای جلب توجه و جذابیت بیشتر، می توانید از طراح های خلاقانه و منحصر به فرد استفاده کنید. همچنین می توانید از ترکیب رنگ های متنوع، استفاده از نورپردازی مناسب و تکنولوژی های روز بهره بگیرید.

پیشرو پیشگام خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی در تهران را ارائه می دهد. شما می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما به شما کمک می کنند. همچنین اگر بودجه کافی دارید می توانید تجهیزات نمایشگاهی را خریداری کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید

Related Posts

شبکه های اجتماعی ما:
Instagram
LinkedIn
WhatsApp
YouTube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید