هرچه که نیاز است درباره غرفه پیش ساخته یا مدولار بدانید!

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه
جمعیت در نمایشگاه ها

غرفه پیش ساخته یا مدولار، یکی از انواع غرفه های نمایشگاهی

غرفه‌های نمایشگاه، مهم‌ترین بخش هر نمایشگاه هستند، به این دلیل که فرصتی به شما می دهند تا شرکت، محصولات، خدمات و ایده‌های خود را به شرکت کنندگان نشان دهید.

هنگامی که می خواهید غرفه نمایشگاهی خود را انتخاب کنید، باید به این موضوع توجه که غرفه‌ها انواع مختلفی دارند، که در این مقاله ما به غرفه‌ پیش ساخته می پردازیم.

غرفه‌ نمایشگاهی مدولار چیست؟

غرفه نمایشگاهی پیش ساخته یا مدولار یک نوع غرفه قابل حمل است که از اجزای مختلفی مانند دیوارها، پایه‌ها، واحدهای قفسه‌بندی که قابلیت جدا شدن دارند، تشکیل شده‌اند. دیوارهای این نوع از غرفه‌ها از استراکچر پروفیل آلومینیوم و ام دی اف شش میلی متری ساخته شده اند.

به طور کلی، این نوع غرفه‌ها شامل بلوک و پنل‌هایی هستند که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا سازه نهایی را تشکیل دهند. این پنل‌ها می‌توانند به ارتفاع دلخواه شما تنظیم شوند و این موضوع بسیار کاربردی و مهم است، زیرا در نمایشگاه‌ها و سالن‌های مختلف آن ارتفاع مجاز سقف متفاوت است.

این غرفه‌ها، یک گزینه مناسب برای کسب‌وکارهایی است که می خواهند غرفه‌ای با قیمت مناسب و نصب و راه اندازه آسان داشته باشند.

غرفه نمایشگاهی مدولار

انواع غرفه مدولار یا پیش ساخته

دو نوع غرفه پیش ساخته یا مدولار وجود دارد:

  • غرفه مدولار سالنی
  • غرفه مدولار تخصصی

از این دو مدل غرفه در محیط‌هایی مانند نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، رویدادهای فرهنگی یا تجاری و جشنواره‌ها استفاده می‌شود. یکی از تفاوت این دو مدل غرفه این است که غرفه‌های تخصصی در نمایشگاه‌های کوچک و غرفه‌های سالنی در نمایشگاه های بزرگ بیشتر استفاده می‌شود. غرفه‌های تخصصی همان طور که از نام آن مشخص است، می تواند به صورت تخصصی و سفارشی ساخته شود.

مزایای غرفه سازی مدولار چیست؟

غرفه‌های مدولار در نمایشگاه‌ها بسیار راحت هستند، زیرا از مزایای زیادی نسبت به سایر غرفه‌ها برخوردارند. برای درک بهتر، بیایید نگاهی به برخی از مزایای آنان بیاندازیم.

مناسب برای هر متراژی

غرفه مدولار چندمنظوره هستند به همین دلیل بهترین گزینه برای شرکت‌هایی است که در چندین نمایشگاه مختلف می‌خواهند شرکت کنند و متراژ غرفه آنان مدام تغییر می‌کند.

به عنوان مثال، در یک نمایشگاه متراژ غرفه شما20×20  است و در نمایشگاه بعدی که می‌خواهید در آن شرکت کنید متراژ شما به 10×10 یا 10×20 کاهش می‌یابد. یک غرفه مدولار به دلیل ساختاری که دارد، انعطاف پذیر است و به آسانی به اندازه‌های مختلف تبدیل می شود. با استفاده از این غرفه‌ها می‌توانید هزینه‌های خود را به شدت کاهش دهید.

انعطاف‌پذیر در طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی مدولار را می توان به انواع فرم‌ها طراحی کرد. در برخی موارد، شرکت‌ها اهداف خود را برای شرکت در یک نمایشگاه تغییر می‌دهند. یا در یک نمایشگاه ممکن است نیاز به یک منطقه خصوصی با مبلمان یا تلویزیون داشته باشید و در نمایشگاه بعدی ممکن است نیاز به کانترها برای نمایش محصولات داشته باشید. در اینگونه مواقع، غرفه‌های نمایشگاهی مدولار شما می‌توانند با استفاده مجدد و تغییر مکان و ترکیب‌های مختلف، در ساختارها و طراحی‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

طراحر غرفه مدولار

وزن سبک

غرفه نمایشگاهی مدولار از مواد سبک ساخته می‌شود. به دلیل این موضوع، این غرفه‌ها قابلیت حمل، بالایی دارند و به راحتی می‌توانند به نمایشگاه‌های مختلف منتقل شوند.

مناسب برای هر موقعیت مکانی

غرفه پیش ساخته یا مدولار می‌تواند در فضاهای باز و سربسته نصب شود. بدون توجه به اینکه آیا در گوشه سالن نمایشگاه یا در ابتدای آن قرار دارید، این نوع غرفه می‌تواند در هر فضایی جا قرار بگیرد. علاوه بر این، شما می‌توانید آن را بر اساس نیازهای نمایشگاهی خود تغییر دهید.

عمر طولانی

این مدل غرفه‌ها قابلیت استفاده چندباره را دارند و می‌توانند برای مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار گیرند. این نوع غرفه برای استفاده بلند مدت و طولانی ساخته شده اند و به همین دلیل مواد و مصالح به کار رفته در آن ها از مواد مقاومی مانند آلومینیوم و فایبرگلاس هستند.

به طور میانگین، اگر به درستی نگهداری شوند، غرفه‌های مدولار، می‌توانند 4 تا 6 بار در سال، به مدت 7 تا 8 سال پیشت سرهم استفاده شوند.

متریال غرفه پیش ساخته

راه‌اندازی و نصب سریع

مرحله ی آخر ساخت غرفه در نمایشگاه‌ها راه‌اندازی در ابتدای نمایشگاه و جمع‌آوری آن در اختتامیه نمایشگاه است. غرفه‌های مدولار بدون نیاز به نیروی متخصص و فنی، تنها با استفاده از کتابچه راهنما می‌توان به راحتی راه اندازی یا جمع‌آوری کرد. با این وجود، شرکت غرفه سازی پیشرو پیشگام، برای غرفه‌های مدولار، خدمات حمل و نقل، نصب، تفکیک و پشتیبانی را به شما ارائه می دهد.

هزینه غرفه نمایشگاهی مدولار سفارشی چقدر است؟

هر کسب‌وکاری که در نمایشگاه‌ شرکت می‌کند، می خواهد طراحی خلاقانه ای داشته باشد که به وسیله آن بتواند توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.

اگر شما از کسب و کارهایی هستید که می خواهید در نمایشگاه مرکز توجه بازدیدکنندگان باشید و همچنین بتوانید در نمایشگاه های مختلفی با هزینه کم شرکت کنید، بهترین انتخاب برای شما غرفه های مدولار است. غرفه های تخصصی مدولار می توانند براساس سلیقه و نیازهای خاص شما طراحی شوند و هزینه آن ها معمولا بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه ساخت غرفه پیش ساخته بستگی به اندازه و پیچیدگی طراحی دارد. با این حال، به طور کلی، غرفه های پیش ساخته نسبت به سایر غرفه ها ارزان تر هستند. همچنین نصب و راه اندازی آن ها آسان تر و سریع تر است که یک گزینه ی عالی است.

غرفه نمایشگاهی مدولار

چرا از غرفه مدولار یا پیش ساخته استفاده کنم؟

هنگامی که می خواهید در نمایشگاه های مختلفی شرکت کنید، هزینه غرفه سازی و اجاره غرفه چیزی است که می تواند مقدار زیادی از بودجه نمایشگاه شما را به خود اختصاص دهد، اگر می خواهید این هزینه را از بودجه نمایشگاهی خود حذف کنید می توانید غرفه مدولار بگیرید. غرفه ای چندکاربره و قابل تنظیم در هرفضای نمایشگاهی با عمر طولانی که می تواند بهترین سرمایه گذاری شما باشد.

در زیر چند دلیل برای استفاده از غرفه نمایشگاهی پیش ساخته آورده شده است:

  1. غرفه سازی مدولار بسیار چندکاره هستند و می‌توانند به هر فضایی یا رویدادی سازگار شوند.
  2. آن‌ها آسان در نصب و برداشت هستند که این ویژگی آن‌ها را برای کسب‌وکارهایی که می خواهند در نمایشگاه های مختلفی شرکت کنند، عالی می‌کند.
  3. آن‌ها گزینه‌ای مقرون به صرفه در مقایسه با سایر انواع غرفه‌های نمایشگاهی هستند.
  4. آن‌ها سبک و قابل حمل هستند که این انتخابی عالی برای کسب‌وکارهای با بودجه محدود می‌باشد.
  5. آن‌ها قابلیت سفارشی‌سازی دارند، به این معنا که می‌توانند با نیازهای متفاوت سازگار شوند.

کجا می‌توانید بهترین غرفه مدولار را با بودجه خود پیدا کنید؟

غرفه های پیش ساخته یکی از بهترین غرفه هایی هستند که می توانید برای نمایشگاه خود استفاده کنید. بسیار مهم است که قبل از انتخاب نوع غرفه خود به انواع آن ها را ببینید و بشناسید. بهترین راه برای این کار نگاه کردن به نمونه کارهای ما است و غرفه مناسب کسب‌وکار خود را پیدا کنید.

ما سال‌هاست که در این صنعت فعالیت داریم و برخی از بهترین غرفه‎ های نمایشگاه تهران را طراحی کرده‌ایم. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا آنچه را که نیاز دارید، با قیمتی بسیار مناسب و ارزان، پیدا کنید.

Related Posts

شبکه های اجتماعی ما:
Instagram
LinkedIn
WhatsApp
YouTube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید