یک انتخاب خاص: غرفه نمایشگاهی دوطبقه

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه
غرفه دوبلکس

ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه

هروقت صحبت از مزایای شرکت در نمایشگاه‌ها می‌شود، همیشه به این موضوع اشاره می‌کنند که باعث بیشتر دیده شدند و جذب مخاطبان بیشتر می‌شود، اما به شما نمی‌گویند که هر حضور در نمایشگاه موجب موفقیت نمی‌شود و شما برای موفقیت در نمایشگاه باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید به اهداف خود برسید.

اگر به‌عنوان یک کسب‌وکار در نمایشگاه شرکت می‌کنید، معرف شما غرفه نمایشگاهی شما است. پس انتخاب نوع مناسب غرفه نمایشگاهی مهم‌ترین کاری است که باید در برنامه‌ریزی نمایشگاهی خود بگذارید.

انواع مختلفی از غرفه مانند غرفه‌های ماکسیما و غرفه‌های پیش‌ساخته وجود دارند، یکی از دیگر مدل‌های غرفه نمایشگاهی که به‌تازگی بسیار محبوب شده است، ساخت غرفه‌های دوطبقه یا غرفه‌های دوبلکس است.

در این مقاله قصد داریم درباره ساخت غرفه دوطبقه، فضای موردنیاز، نکات فنی، هزینه راه‌اندازی، انتخاب غرفه و… صحبت کنیم. اگر قصد راه‌اندازی غرفه دوبلکس را دارید به شما توصیه می‌کنیم که تا پایان این مطلب را دنبال کنید.

غرفه نمایشگاهی دوطبقه

آیا از غرفه نمایشگاهی دوطبقه استفاده کنم؟

همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر غرفه‌های دوبلکس یا دوطبقه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هنگامی که شما غرفه خود را دوطبقه می‌کنید، فضای فیزیکی آن را دوبرابر می‌کنید، پس ظرفیت حضور افراد و همچنین نمایش محصولات یا خدمات را نیز دوبرابر می‌کنید و نکته‌ای که شاید به آن توجه نکنید، هزینه‌های خود را نیز دوبرابر می‌کنید!

پس قبل از انتخاب غرفه نمایشگاهی دوطبقه از تمامی مزایا و معایب آن مطلع شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. با پیشرو پیشگام در این مقاله همراه باشید و ما به شما کمک می‌کنیم.

مزایای غرفه‌سازی دوطبقه

بیشتر شدن فضای غرفه نمایشگاه

یکی از مشکلاتی که بیشتر کسب‌وکارها هنگام شرکت در نمایشگاه‌ها دارند، کمبود فضا است. با غرفه‌سازی دوطبقه، شما می‌توانید فضای خود را دوبرابر کنید. در این مدل غرفه‌ها، شما آزادی بیشتری در طراحی و چیدمان محصولات یا خدمات خود دارید. علاوه بر این، شما می‌توانید یک فضا را مخصوص مذاکرات و صحبت با بازدیدکنندگان انتخاب کنید و یک فضا مخصوص به نمایش گذاشتن محصولات یا خدمات خود.

یکی از کارهایی که پیشرو پیشگام با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی به شما پیشنهاد می‌دهد، این است که اگر غرفه خود را دوبلکس کردید یک فضای VIP در نظر بگیرید. در این حالت شما حس مهم بودن را به بازدیدکنندگان و مشتریان خود می‌دهد و می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی در فروش محصولات شما بگذارد.

بهترین غرفه برای بستن قراردادهای تجاری

بعضی از کسب‌وکارها دوست دارند که در همان غرفه خود در نمایشگاه قراردادهای خود را ببندد؛ ولی به دلیل شلوغی و سروصدا نمی‌توانند محیطی مناسب داشته باشند. اگر شما هم از این کسب‌وکارها هستید، غرفه‌های دوطبقه می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در این مدل غرفه‌ها، شما می‌توانید یک فضای شخصی و آرام برای خود درست کنید تا به‌دور از شلوغی، قراردادهای خود را ببندید.

ساخت غرفه دوطبقه

جای بیشتر، محصولات بیشتر

برخی از کسب‌وکارها هنگامی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند، تنها می‌خواهند یک محصول خود را به نمایش بگذارند، در این صورت غرفه‌های یک‌طبقه فضای کافی را برای آنان فراهم می‌کند.

اما اگر می‌خواهید در غرفه خود چند محصول را به نمایش بگذارید، یکی از مشکلات کمبود جا است که با غرفه‌های دوطبقه می‌توانید این مشکل را حل کنید و فضای زیبا و راحت برای بازدیدکنندگان خود درست کنید تا بتوانند به‌راحتی با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

البته لازم به ذکر است که اگر از شرکت‌های غرفه‌سازی حرفه‌ای کمک بگیرید، آنان می‌توانند با طراحی غرفه حرفه‌ای، در کمترین فضا، بیشترین محصولات و خدمات را به نمایش بگذارند.

غرفه منحصربه‌فرد و جذاب‌تر نسبت به رقبا

یکی از مهم‌ترین اهداف از حضور در نمایشگاه‌ها، تبلیغات است. شما هنگامی می‌توانید به بهترین نحو خود را تبلیغ کنید که در میان انبوه غرفه‌هایی که در سالن نمایشگاه قرار دارد، خاص باشید.

یکی از راهکارها، طراحی غرفه نمایشگاهی منحصربه‌فرد و خاص نسبت به سایر غرفه‌ها حاضر در نمایشگاه است. در غرفه‌های نمایشگاهی دوبلکس، طراح آزادی بیشتری در طراحی و خلاقیت دارد. همچنین غرفه‌های دوطبقه به دلیل خاص بودن و کمتر مورداستفاده قرارگرفتن در نمایشگاه‌ها، به‌خودی‌خود بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند، حال اگر طراحی منحصربه‌فردی نیز داشته باشد، دیگر نیاز نیست شما نگران دیده‌شدن در نمایشگاه باشید.

نکات مهم هنگام ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه

  • برای استحکام بیشتر اسکلت طبقه دوم غرفه از اسکلت آهنی استفاده کنید.
  • متراژ طبقه دوم غرفه باید 50% متراژ کل غرفه باشد.
  • نکات ایمنی باید حتماً در تمامی طبقات رعایت شود. به‌عنوان‌مثال باید حتماً برای پله از نرده‌های استیل یا شیشه‌ای استفاده شود.
  • حتماً قبل از تصمیم به ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه، از قوانین سالن نمایشگاهی که می‌خواهید در آن شرکت کنید مطلع شوید. تمامی نمایشگاه‌ها ارتفاع مجاز غرفه دارند و باید حواستان باشد که غرفه شما از این ارتفاع بیشتر نشود.
  • حتماً مجوزهای لازم غرفه‌سازی دوطبقه را بگیرید و بعد اقدام به ساخت غرفه دوبلکس کنید.
  • برای افزایش جذابیت غرفه نمایشگاهی دوطبقه خود، می‌توانید از کف‌پوش‌هایی به رنگ‌سازمانی برند خود استفاده کنید.

طراحی غرفه دوبلکس

آیا هر غرفه‌ای می‌توانید دوطبقه شود؟

همان‌طور که بالاتر به آن اشاره شد، در سالن‌های نمایشگاه محدودیت ارتفاع وجود دارد که باتوجه‌به استاندارد سالن نمایشگاهی است که می‌خواهید در آن شرکت کنید؛ بنابراین قبل ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه، استانداردهای سالن نمایشگاه را در نظر بگیرید. اگر کار غرفه‌سازی خود را به پیشرو پیشگام می‌سپارید، ما از تمام محدودیت‌های غرفه‌سازی در نمایشگاه‌ها اطلاع داریم و در صورت بروز مشکل به شما اطلاع می‌دهیم.

قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه

همان‌طور که در مقاله به آن اشاره شد، هزینه ساخت غرفه دوبلکس بیشتر از غرفه‌های یک‌طبقه است. به‌طورکلی در پیشرو پیشگام، اگر بخواهید غرفه دوطبقه سفارش دهید، به هزینه کلی 4% اضافه می‌شود. همچنین می‌توانید برای استعلام هزینه غرفه‌سازی به صورت تخصصی از محاسبه‌گر آنلاین ما استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

باتوجه‌به نکاتی که در این مقاله به آنان اشاره کردیم، اگر قصد ساخت غرفه نمایشگاهی دوطبقه را در نمایشگاه دارید، باید تمام کارها را طبق قوانین نمایشگاه انجام دهید و مجوزهای لازم برای ساخت این مدل غرفه را تهیه کنید.

غرفه‌سازی دوطبقه در نمایشگاه‌های ایران زیاد رایج نیست، اما کسب‌وکارهایی هستند که می‌خواهند غرفه دوبلکس داشته باشند و مشکلی با پرداخت هزینه بیشتر برای این موضوع ندارند. اگر شما جزو این دسته از کسب‌وکارها هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و ما به‌عنوان شرکتی که سالیان زیادی است در این زمینه فعالیت داریم می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین طراحی غرفه نمایشگاهی خود را داشته باشید و در نمایشگاه پیش رویتان بدرخشید.

اگر هم نمی‌خواهید هزینه زیادی برای ساخت غرفه نمایشگاهی کنید، ما همچنان می‌توانیم به شما کمک کنیم. پیشرو پیشگام خدماتی ارزان و باکیفیت برای تمامی کسب‌وکارها، با تمامی بودجه‌ها ارائه می‌دهد و شما می‌توانید متناسب با بودجه خود بهترین غرفه نمایشگاهی را داشته باشید.

پس همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

Related Posts

شبکه های اجتماعی ما:
Instagram
LinkedIn
WhatsApp
YouTube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید