8 سوال مهم قبل از بستن قرارداد غرفه نمایشگاهی

folder_openوبلاگ
commentبدون دیدگاه
طراح غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه‌ها یک شبکه بازاریابی فوق‌العاده هستند که به شما این امکان را می‌دهند که مشتریان جدید جذب کنید و با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنید و شهرت و آگاهی از برند خود را بیشتر گسترش بدهید. غرفه‌های نمایشگاهی یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای هر کسب و کاری است به همین دلیل باید اطمینان حاصل کنید که می‌توانید به شرکت غرفه‌سازی که کار خود را سپرده‌اید اعتماد کنید.

در مقاله “ انتخاب بهترین شرکت غرفه سازی: ویژگی‌های کلیدی+ معرفی 3 شرکت برتر ” راجب نکاتی که هنگام انتخاب شرکت غرفه‌سازی باید در نظر بگیرید صحبت شده است، حال در این مقاله، هشت سوالی که باید از طراح غرفه نمایشگاهی‌تان قبل از امضای قرارداد غرفه نمایشگاهی بپرسید را، بررسی می‌کنیم.

  1. آیا می‌توانید طراحی غرفه مدنظر من را انجام دهید؟

همراه شدن با یک شرکت غرفه‌سازی بدون اطلاع از اینکه غرفه شما چگونه خواهد بود، منجر به فاجعه و ناامیدی خواهد شد.

بهترین سازندگان غرفه نمایشگاهی تیمی از طراحان با تجربه دارند که می‌دانند چه چیزی باعث جذابیت و اثربخشی یک غرفه می‌شود. طراحان می‌توانند شما را به سمت درست هدایت کنند، اما اگر ندانید غرفه شما چگونه خواهد بود، نمی‌توانید اطلاعات لازم را ارائه دهید و اطمینان حاصل کنید غرفه نمایشگاهی مطابق با برند شما است.

هنگام انتخاب طراح غرفه نمایشگاه، از آن‌ها در مورد فرآیند طراحی‌شان سوال کنید و به دنبال یک مدل سه بعدی و نقشه‌های دو بعدی باشید که نشان‌دهنده غرفه شما باشد. البته ممکن است طراحی‌ها در طول فرآیند تغییر خواهند کرد، اما شما باید از آن‌ها بخواهید تا در همه مراحل طراحی شما را جریان قرار دهند و امکان این را داشته باشید که بتوانید تغییر در کار خود ایجاد کنید.

در پیشروپیشگام، ما یک طراحی سه بعدی رایگان ارائه می‌دهیم. ما تمام اطلاعاتی که نیاز است برای طراحی غرفه نمایشگاهی جذاب در نظر گرفته شود را از شما می‌پرسیم و طراحی سه بعدی غرفه شما را طراحی می‌کنیم و تا زمانی که از طراحی خود راضی نشوید ادامه می‌دهیم.

قرارداد غرفه نمایشگاهی

 

  1. آیا می‌توانم غرفه خود را قبل از نمایشگاه ببینم؟

بسیاری از افراد تمایل دارند مراحل پیشرفت ساخت غرفه‌شان را پیگیری کنند؛ زیرا مدل‌های سه بعدی و طراحی‌های گرافیکی، با اینکه ممکن است ایده‌ای از نحوه ظاهری غرفه ارائه دهند، اما دیدن مراحل واقعی ساخت آن، بسیار متفاوت است. بنابراین، امکان بازدید حضوری از مراحل ساخت غرفه توسط شرکتی که با آن قرارداد غرفه بسته‌اید، مهم است.

  1. چه امکاناتی به من در قبل از نمایشگاه و در روز نمایشگاه ارائه می‌دهید ؟

قبل از بستن قرارداد غرفه باید بدانید که چه امکانات و تجهیزاتی شرکت غرفه‌سازی در اختیار شما قرار می‌دهد. آیا خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی را دارند؟ آیا خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی آنان شامل تکنولوژی‌های صوتی و تصویری مانند تلویزیون و میکروفون می‌شود؟ آیا برای شما استراتژی تبلیغات و بازاریابی آماده می‌کنند؟

  1. از غرفه نمایشگاهی خود چه نتایجی می‌توانم انتظار داشته باشم؟

هیچ شرکتی نمی‌تواند به شما تضمین دهد، اما باید از طراح غرفه نمایشگاهی خود در مورد غرفه‌هایی که قبلا طراحی کرده است بپرسید. در مورد تعداد بازدیدکنندگان و میزان جلب توجه آنان سوال کنید و به دنبال غرفه‌های مشابه در حوزه فعالیت خود بگردید.

اگر طراح غرفه نمایشگاه برای یک مشتری مشابه شما غرفه طراحی کرده باشد و نتیجه خوبی گرفته باشد، این می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که حوزه فعالیت شما را درک می‌کند و می‌تواند برای شما غرفه خوبی متناسب با اهداف و نیازهای شما طراحی کند.

طراحی غرفه نمایشگاهی سه بعدی

  1. چرا باید شما را به عنوان طراح غرفه نمایشگاهی انتخاب کنم؟

با این سوال، شما به دنبال دلایل انتخاب طراحی غرفه نمایشگاهی خود هستید. آیا آن‌ها عضو سازمان‌های رسمی مانند توسعه تجارت ایران هستند؟ آیا آن‌ها هیچ جوایزی که به اعتبار و شهرت آن‌ها کمک کند، دارند؟ آیا رضایت مشتریان دارند؟ در نهایت، چه چیزی آن‌ها را از رقبایشان متفاوت می‌کند؟

بسیاری از کسب و کارها از پرسیدن از گونه سوالات خودداری می‌کنند، اما این مهم است که شما بدانید با چه شرکت غرفه‌سازی دارید همکاری می‌کنید.

در پیشروپیشگام، غرفه‌های تاثیرگذاری برای برندهای ASUS، الکتراسیتل، ایزی پایپ، داتیس و.. ارائه داده‌ایم. هر یک از مشتریان ما نیز یک مدیر پروژه اختصاصی برای نظارت بر کل پروژه‌شان دارند. هدف ما این است که شما را در جریان تمام اتفاقات بگذاریم، و در هرلحظه‌ای برای پاسخ به هر سئوالی که ممکن است داشته باشید در دسترس باشیم.

  1. شرایط فسخ قرارداد غرفه چیست ؟

گاهی اوقات اتفاق می‌افتد که شما یک قرارداد برای غرفه نمایشگاهی تهیه کرده اید ولی به هر دلیلی، پس از آن  می‌خواهید قرارداد غرفه خود را فسخ کنید. این مسئله اهمیت دارد زیرا در برخی از موارد، شرکت‌ها ممکن است به شما تنها ده درصد از مبلغ دریافتی خود را در صورت فسخ برگردانند و همچنین همه خسارات مربوط به فسخ قرارداد را به عهده شخص فسخ کننده قرار دهند.

بنابراین، اگر از آمادگی کامل برای شرکت در نمایشگاه مطمئن نیستید، حتماً بند فسخ قرارداد را با دقت بخوانید و نکات آن را در نظر بگیرید. همچنین، احتمال این موضوع را هم در نظر داشته باشید که اگر مجبور به فسخ قرارداد شدید، از خسارت‌های سنگین جلوگیری کنید.

  1. اگر در حین فرآیند سوالات داشته باشم، چه اتفاقی می‌افتد؟

این یک سئوال حیاتی است زیرا برای هر کسب و کاری ممکن است سئوالاتی در طول فرآیند به وجود آید و نیاز است که بدانید که این سئوال‌ها صادقانه و باحوصله پاسخ داده می‌شوند. پس حتما قبل از امضا قرارداد غرفه خود از این موضوع اطمینان حاصل کنید که تیم پیشتیبانی آنان جوابگو تمام سئوالات شما هستند.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

  1. آیا می‌توانید آنچه را که می‌خواهم را در زمان مشخص من ارائه دهید؟

نصب و راه‌اندازی غرفه نمایشگاهی باید به موقع و طبق برنامه مقرر انجام شود تا شما بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی، برنامه‌های خود را به خوبی پیش ببرید. بنابراین، از شرکت طراحی غرفه خود این سوال را بپرسید و اطمینان حاصل کنید که آن‌ها قادر به نصب و راه‌اندازی غرفه نمایشگاهی شما در زمان مقرر هستند.

به طراح غرفه نمایشگاهی انتظارات خود را از نظر طراحی و تجهیزات و زمان تحویل بگویید، زیرا آخرین چیزی که می‌خواهید این است گیر شخصی غیرحرفه ای بی‌افتید که فقط دوست دارد پول شما را بگیرد و یک کار ضعیف و بی کیفیت به شما تحویل دهد.

هنگامی که این سئوال را از طراح غرفه نمایشگاهی خود می‌پرسید مهم است که بقیه سئوالاتی که در مقاله به آن‌ها اشاره شده است را مطرح کنید تا مطمئن شوید انتخاب شما، بهترین انتخاب ممکن است و شما نتیجه مورد نظر خود را می‌گیرید.

قرارداد غرفه نمایشگاهی

در نهایت قبل از امضای هر قراردادی، به‌ویژه قرارداد غرفه با یک شرکت غرفه‌سازی، یک دور قرارداد را به طور کامل و بادقت مطالعه کنید.

تمامی بندها و تبصره‌های قرارداد را به دقت مطالعه کنید و هرگونه نقطه‌ای که ممکن است ابهام برانگیز باشد، را با متخصصان مربوطه بررسی کنید. هر سوالی که در مورد یک بند خاص دارید، بپرسید و اطمینان حاصل کنید که تمامی مفاد قرارداد به‌طور کامل و روشن برای شما قابل درک است.

گاهی اوقات، عجله در امضاء قرارداد غرفه نمایشگاهی ممکن است منجر به اشتباهات و عدم رضایت در آینده شود. یک جزئیات کوچک در یک بند ممکن است نقطه تفاوت بزرگی ایجاد کند که پس از امضاء قرارداد دیگر قابل تغییر نباشد.

آیا به دنبال یک طراح غرفه نمایشگاهی هستید که می‌توانید به آن اعتماد کنید؛ پیشروپیشگام شما را در جریان تمام مراحل کار قرار می‌دهد و در سریع‌ترین زمان، باکیفیت‌ترین غرفه نمایشگاهی را برای شما طراحی و اجرا می‌کند. امروز با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.[/vc_column_text]

هر نمایشگاه قرارداد مخصوص خود را ارائه می دهد. ولی برای دیدن نمونه کلی آن می توانید اینجا کلیک کنید تا یک نمونه قرارداد برگزاری نمایشگاه را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی اینجا می توانید نمونه قرارداد غرفه سازی نمایشگاه را مشاهده کنید.

در قرارداد اجاره غرفه نمایشگاهی راجب به موضوع قرارداد، مدت قرارداد، مبلغ قرارداد (به حروف و عدد)، نحوه پرداخت، شرایط فسخ قرارداد اجاره و عوارض و مالیات صحبت می شود و همچنین درباره تعهدات مستاجر  و موجر کامل توضیح داده می شود. حتما قبل از امضای قرارداد اجاره غرفه نمایشگاهی کامل و بادقت آن را مطالعه کنید.

برای نوشتن هر قراردادی بهتر از با یک وکیل مشورت کنید و قرارداد اجاره غرفه از این قضیه مستثنی نیست. اگر قرارداد اشتباه نوشته شود می تواند باعث بروز مشکلاتی در آینده شود پس بهتر است با یک وکیل مشورت کنید.

[/vc_column][/vc_row]

Related Posts

شبکه های اجتماعی ما:
Instagram
LinkedIn
WhatsApp
YouTube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید